Straipsniai - 2019

VAIKŲ DIENOS CENTRO "LINKSMUOLIAI" PAAUGLIAI DALYVAVO KOPŽI ORGANIZUOTOJE PASKAITOJE APIE GRĖSMES ("FACEBOOK", 2019-11-12)

Š. m. lapkričio 12-osios popietę Vaikų dienos centro „Linksmuoliai” paaugliai dalyvavo KOPŽI organizuotoje paskaitoje apie grėsmes, tykojančias šiame globaliame pasaulyje, t.y. apie prekybą žmonėmis, jų formas, būdus, kaip apsisaugoti nuo piktadarių kėslų. Vaikai žiūrėjo informacinius filmukus, vyko gyva diskusija. Tai labai aktuali informacija, nes įkliūti į pinkles yra taip paprasta. Viena neapgalvota nuotrauka paleista į interneto platybes, netikro draugo pagalba, vilionės gerbūviu – tai keletas pagrindinių būdų norint įtraukti patiklius asmenis į prekybos žmonėmis tinklą.
Dėmesio!
    Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *