Straipsniai - 2017

SUSITIKIMAS SU STUDENTĖMIS IŠ LATVIJOS ("FACEBOOK.COM", 2017-12-05)

NUOŠIRDUS AČIŪ MŪSŲ SOCIALINIAMS PARTNERIAMS:) Įgyvendinant jungtinę Socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos studijų programą lapkričio 25 – 30 dienomis UMSGF fakultete viešėjo Rezeknės Technologijų Akademijos II ir III kurso studentai. II kurso studentai atliko praktiką socialinėse tarnybose. Į III kurso paskaitas buvo integruoti vizitai pas socialinius partnerius. Lapkričio 26 d. kartu su studentais lankėmės Šiaulių Katedros Parapijos VAIKŲ DIENOS CENTRE, kur darbuotojai su savanoriais pristatė savo vykdomą veiklą, papasakoja apie socialinio darbo su vaikais, jaunimu ir jų šeimomis darbo specifiką.
Tą pačią dieną lankėmės ir VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centre (KOPŽI). Teisinės pagalbos skyriaus koordinatorė Marytė Puidokienė, socialinės darbuotojos Bernadeta ir Aušra labai išsamiai papasakojo apie centrą, vykdomas programas, išnaudojimo formas. Studentės iš Latvijos buvo sužavėtos tokio centro veikla, gavo labai daug naujos ir niekada negirdėtos naudingos informacijos.
Lapkričio 27 d. lankėmės Romučių kaime įsikūrusiame AGAPAO Reabilitacijos centre, kur dirba puikūs ir entuziastingi darbuotojai, savanoriai.
AČIŪ JUMS VISIEMS UŽ NUOŠIRDŽIĄ PAGALBĄ IR PASIDALYTA PATIRTIMI
Publikuota: 2017m. gruodžio 5d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *