Straipsniai - 2017

TELŠIUOSE VYKO KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS IR IŠNAUDOJIMU CENTRO ORGANIZUOJAMAS MOKOMASIS SEMINARAS „NEPIRK VOGTOS PREKĖS – STABDYK PREKYBĄ ŽMONĖMIS SAVO MIESTE“ („FACEBOOK”, 2017-05-24)

Vakar Telšiuose vyko Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro organizuojamas mokomasis seminaras „Nepirk vogtos prekės – stabdyk prekybą žmonėmis savo mieste“, skirtas švietimo specialistams, socialiniams darbuotojams, policijos pareigūnams ir kt.

Mokymų dalyvius pasveikino meras Petras Kuizinas. Pranešimus skaitė Klaipėdos apygardos prokuroras R. Ušinskas, Kelmės rajono PK viršininkas R. Jagminas, Telšių socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorė G. Kuzminskienė ir kt.

JTO duomenimis pasaulyje šiuo metu yra apie 26 mln. vergų ir kt. prekybos žmonėmis aukų.
Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Publikuota: 2017m. gegužės 24d.,