Straipsniai - 2016

Tauragės „Aušros” pagrindinėje mokykloje prevencinė paskaita „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms” („www.tauragesausra.lt”, 2016-03-03)

Tauragės „Aušros“ pagrindinėje mokykloje devintų – dešimtų klasių moksleiviams vyko prevencinė paskaita  „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“.  Užsiėmimą vedė Lietuvos Caritas atstovė Tauragėje Ona Krenciūtė, dirbanti programoje „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“.

Paskaitos metu aptartos prekybos žmonėmis formos, pasakota, kokiais būdais asmenys tampa prekybos žmonėmis aukomis, kaip apsisaugoti ir nepakliūti į šias pinkles, kaip derėtų elgtis tapus auka bei kur galima kreiptis pagalbos.

Paskaitos metu buvo rodomas prevencinis filmas „Viskas bus gerai“,  vyko diskusija, kuria siekiama atkreipti dėmesį į prekybos žmonėmis reiškinį.

 

Dėmesio!

Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.

Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją. Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Publikuota: 2016-03-03, http://tauragesausra.lt/pedagoginis-tevu-svietimas