Straipsniai - 2018

SEMINARAS „NAUJOS PREKYBOS ŽMONĖMIS FORMOS – NAUJI IŠŠŪKIAI KUPIŠKIO REGIONE“ ("WWW.KUPISKIS.LT", 2018-12-28)


2018 m. gruodžio 20 d. Savivaldybėje buvo organizuotas   seminaras „Naujos prekybos žmonėmis formos – nauji iššūkiai   Kupiškio regione“. Renginys buvo skirtas  naujoms prekybos   žmonėmis formoms, paplitusioms šalyje ir, konkrečiai, Kupiškio   regione, aptarti, joms atpažinti – kaip teisėsauga atsako į šiuos     iššūkius, kas yra nukentėjusieji, jų teisių atstovavimas ir kaip jiems   teikti psichologinę bei socialinę pagalbą.
Seminare dalyvavo Kupiškio rajono savivaldybės, policijos   komisariato, Socialinių paslaugų centro, Kupiškio r. šv. Kazimiero vaikų globos namų atstovai. Pranešimus skaitė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato ONTV viršininkas T. Glotovas ir VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro darbuotoja M. Murnikaitė.

Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Autorius: Lina Matekonienė, Vyresnioji mero padėjėja (8 459) 35 500
Nuotraukos autorė: Lina Matekonienė
Publikuota: 2018m. gruodžio 28d.,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *