Straipsniai - 2017

PASKAITA ,,SOS! PAVOJUS – PREKYBA ŽMONĖMIS“ („FACEBOOK.COM”, 2017-01-25)

Sausio 24 dieną mokykloje lankėsi Lietuvos Caritas programos ,,Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ socialinė darbuotoja Aistė Paliušytė. Viešnia kalbėjo apie prekybos žmonėmis pavojus, kaip apsisaugoti nuo asmenų, galinčių padaryti nusikalstamas veikas bei informavo, kur kreiptis pagalbos. Jei nukentėjote nuo prekeivių žmonėmis arba įtariate, kad Jumis ar Jūsų artimaisiais ketina ar ketino pasinaudoti, visą parą galite kreiptis SOS pagalbos numeriu +370 679 61617.
Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.