Straipsniai - 2017

PASIENIEČIAI GILINO ŽINIAS KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS SRITYJE („PASIENIETIS.LT”, 2017-03-21)

Vienos dienos mokymo kursuose „Kova su prekyba žmonemis“  23 pareigūnai iš pasienio padalinių sėmėsi žinių.  Mokymuose pranešimus skaitė  Lietuvos Carito Kauno skyriaus darbuotoja Vaida Matusevičiūtė ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro darbuotoja Eglė Maziliauskienė. Kursuose pasieniečiai studijavo apie kovos su prekybą žmonėmis sampratą, teisinius aspektus, diskutavo galimų prekyba žmonėmis aukų, taip pat ir įtariamų prekiautojų identifikavimo klausimais, mokėsi atlikti žmonių apklausas. Pasibaigus seminarui kursų dalyviai gavo baigimo pažymėjimus.
Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Publikuota: 2017m. Kovo 21d., http://www.pasienietis.lt/?p=1176&lng=lt