Straipsniai - 2018

„NEPASIDUOK PREKEIVIAMS ŽMONĖMIS!“ (“FACEBOOK.COM“, 2018-04-25)

Balandžio 23 d. kartu su VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro Marijampolės skyriaus darbuotoja D. Grimalauskiene lankėmės Griškabūdžio ir Šakių „Žiburio” gimnazijose. D. Grimalauskienė vyresnių klasių moksleivius supažindino su prekybos žmonėmis problematika, formomis, papasakojo kaip žmonės tampa šios nusikalstamos veikos aukomis ir kaip nuo to apsisaugoti bei ką daryti jei jau papuolei į prekybos žmonėmis aukų ratą. Artimiausiu metu su šios tematikos paskaitomis lankysimės Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje ir Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazijoje.
Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Publikuota: 2018m. balandžio 25d.