Naujienos

Ką žinome apie prekeivių žmonėmis žaidimų aikšteles? - 2021-07-12

Prekyba žmonėmis prostitucijos tikslais įsitvirtino mūsų šalyje, bet nesnaudžia ir teisėsauga su teismais, duoda atkirtį.
Sunku pasakyti, ar patyręs recidyvistas, daug kartų teistas už sukčiavimą, pirmą kartą ėmėsi sutenerio „amato”, tačiau jam pavyko į savo tinklus (beje, per FB), įvilioti 17-metę ir 19-metę, pasinaudodamas jų pažeidžiamumu, žadėdamas nieko neįtariančioms merginoms „gerą darbą”.
Neįtikėtina, bet šis savo lauko „virtuozas” veiklą vystė būdamas … įkalinimo įstaigoje: vienos užverbuotos moterys siuntė jam telefonus, siuntinius, ieškojo prostitucijai butų, surinkinėjo pinigus, kitos – vykdė sekso pirkėjų reikalavimus, santykiavo su jais.
Daugybė telefonų, profilių socialiniuose tinkluose, neribotas priėjimas prie interneto.
Ir minios perkamo sekso ištroškusių vyrukų, iš kurių tik vienas dėl išprievartavimo, po kurio jaunutė mergina žudėsi, patrauktas atsakomybėn.
Deja, išteisintas, teisėjo neįtikino, kad auka kėlė ranką prieš save būtent dėl jo veiksmų, o ne dėl iš viso nepakeliamos situacijos.
Suteneris, prekeivis žmonėmis, Panevėžio apygardos teismo nuteistas 12 metų.
O skelbimus apie parduodamą seksą jis be kliūčių talpindavo mūsų jau anksčiau minėtoje eLenta.lt ,nemokamoje prekeivių žmonėmis žaidimų aikštelėje.