Naujienos

„Eilinis” suteneris iš Kauno - 2021-02-21

Kauno apygardos teisme išnagrinėta mums labai svarbi byla, kurioje nuteisti organizuoti suteneriai, sukūrę mieste ištisą prostitucijos tinklą po „erotinio masažo” priedanga.
Pagrindiniam organizatoriui buvo pateikti ir kaltinimai prekyba žmonėmis.
Šį kart norime kalbėti ne apie aukas ar širdį nusikaltėliui paglosčiusią bausmę – 4 m., juos atidedant – bet apie vieną iš seniausių pasaulyje profesijų, sutenerį.
Ačiū 15min žurnalistei Karolinai – pagaliau matome sutenerio veidą, žinome, kas jis toks, suprantame, jog žmogus turėjo neribotas galimybes gyventi dvigubą gyvenimą – dieną gerbiamas, visų vertinamas ugniagesys, naktį – reketavęs, plėšęs moteris, mušęs nepaklususius, prižiūrėjęs seksualinio išnaudojimo vietas prekeivis žmonėmis ir suteneris.
Šios žmogystos mūsų šalyje dar labai atlaidžiai vertinamos, pristatomos vos ne kaip buhalteriai, vadybininkai, neužsimenant apie jų kruopščiai kuriamą, palaikomą smurtinę subkultūrą, kurios centre yra ne finansinės žinios, o metodų, kaip kankinti, manipuliuoti, palaužti aukas, rinkinys.
Cituojant Primo Levi, „… pabaisos egzistuoja, bet jų yra labai nedaug, jų yra per mažai, kad keltų rimtą grėsmę. Eiliniai žmonės – jie yra labiausiai pavojingi”.