Straipsniai - 2017

DISKUSIJA APIE PAGALBĄ PROSTITUCIJOS IR PREKYBOS ŽMONĖMIS AUKOMS („ZADEIKIAI.SILALE.LM.LT”, 2017-01-18)

Lietuvos „Caritas“, kaip didžiausia nevyriausybinė organizacija, kovojanti su prekyba žmonėmis ir šios nusikalstamos veiklos pasekmėmis, periodiškai dalyvauja susitikimuose-diskusijose. Toks susitikimas sausio 18 d. pagal programą ,,Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ įvyko ir mūsų mokykloje. Diskusijoje dalyvavo Lietuvos „Carito“ Tauragės regiono socialinė darbuotoja Ona Krenciūtė, Tauragės apskrities VPK Šilalės r. PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Rasa Sadauskytė.
Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Publikuota: 2017m. Sausio 18d., https://zadeikiai.silale.lm.lt/