Naujienos

Atkirtis prekeiviams moterimis Panevėžyje - 2020-04-29

Panevėžio apygardos teismas stipriai įvertino grupelės prekeivių žmonėmis vietinių merginų gabenimą ir žiaurų išnaudojimą prostitucijoje Austrijoje ir Šveicarijoje. 

Aukos buvo kruopščiai atrenkamos – viena dar penkiolikmete tapusi vieniša, apleista mama, kita vaikų namų auklėtinė… 

Negana to, nusikaltėliai naudojo gerai pasaulyje tebeveikiantį „lover boy” masalą – jauniausias suteneris apsimesdavo merginų mylimuoju. 

Kad tai buvo patikimos pinklės nepatyrusių jokios šilumos aukų širdims rodo ir tai, jog jį įsimylėjusią merginą nusikaltėlis galėjo tampyti kaip guminę lėlę – paversti registruota prostitute, mėtyti po viešnamius, mušti, atimti pinigus… 

Štai tokie visokių legalių „Relax Louge”, „Prestige Kontaktbar” Vienoje ir Ciuriche užkulisiai – iš Rytų Europos kaimelių atvežtos nesigaudančios situacijoje, nemokančios užsienio kalbų jaunuolės, paniškai bijančios savo sutenerių ir sutinkančios su visais jų reikalavimais. 

Beje, nesukėlusios vietinei policijai jokio įtarimo – „leidimai dirbti” juk buvo tvarkoje. 

Nusikaltėliai savo kaltės nepripažino, tikino, kad „susipažino tik teismo salėje”, tačiau prokuroro ir jo kolegų atlikto didžiulio darbo dėka įrodymų pakako, abiems veikėjams skirta po 8 metus nelaisvės, o subendrinus vadeivos visas bausmes, išėjo visi 17 įkalinimo metų. 

Panevėžio teisėsauga, teismai demonstruoja savo ilgametę tradiciją duoti stiprų atkirtį prostitucijos, prekybos moterimis organizatoriams – ačiū!