Straipsniai - 2017

APIE PREKYBĄ ŽMONĖMIS („RASEINIAI.LT”, 2017-09-13)

Apie prekybą žmonėmis
Raseinių policijos komisariate vyko Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro organizuotas seminaras „Nepirk vogtos prekės – stabdyk prekybą žmonėmis savo mieste“. Seminaro pasveikinti atvyko ir rajono meras Algirdas Gricius, kuris, pasak jo organizatorių, buvo vienas tų žmonių, kurių dėka toks renginys įvyko. Seminare buvo nagrinėjamos tokios temos kaip „Išnaudojimas nusikaltimams atlikti – nauja prekybos žmonėmis forma“, „Prekeivių žmonėmis pelnas ir vogtos prekės – kur jie dingsta?“, „Ar visuomenė nori žinoti apie nusikaltimams išnaudojamus jaunuolius“, „Sėkminga prekybos žmonėmis prevencija. Kokia ji?“ ir kt. Pranešimą tema „Pažeidžiami paaugliai prekeivių žmonėmis taikiklyje“ skaitė mūsų Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskienė.
Dėmesio!
Visą parą veikia Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro SOS numeris +370 679 61617, skirtas konsultuoti, patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius nepilnamečius.
Šiuo numeriu skambinti kviečiami ir šeimų nariai, bet kokių tarnybų atstovai, įtariantis apie galimą išnaudojimo, smurto ar apgavystės atveją.
Kovos su prekyba žmonėmis centro specialistų komanda – socialinė darbuotoja, psichologė ir teisininkas – pasiruošę padėti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
 Publikuota: 2017m. rugsėjo 13d. http://www.raseiniai.lt/index.php?601577920